Repertoár

Hrajeme především českou hudbu šedesátých až devadesátých let dvacátého století, napříč všemi žánry moderními v té době. V našem repetoáru jsou ale i skladby současných interpretů. Repertoár přizpůsobujeme na přání pořadatelů danému typu pořádané akce, takže jsme schopni zahrát jak klasický ples včetně dechovky, tak i taneční zábavu, firemní večírek či svatbu, nebo jinou rodinnou oslavu.

V našem repertoáru jsou skladby od skupin a interpretů jako jsou  Beatles, ABBA, Chuck Berry, Johny Cash, z českých interpretů skladby od Olympic, Katapult,  Heleny Vondráčkové, Marie Rottrové, Pavla Bobka,  Michala Tučného, Jiřího Schelingera a z těch současných jsou to  Karel Gott, Ivan Hlas, Aneta Langerová, Black Milk, Michal David, Argema, Ready Kirken, Michal Hrůza, Kabát, Tomáš Klus, Mandrage, Jelen a další.

Celý repertoár najdete v rubrice „Pro pořadatele“ a i ten se průběžně doplňuje, takže pokud chcete vědět co aktuálně hrajeme, přijďte na nejbližší akci.   Budeme se těšit !

Sdílet na Facebooku

Refill Services Canadian pharmacy \'{ canadian drug stores used to treat erectile dysfunction. How to buy medications online? Canadian pharmacy online (&% medication online almost all medicines have contra-indications.