Osobnosti

Ruda Petržela – Začínal s hrou na housle u otce Ády Novotného a později v rytmu rock and rollu  hoblovat na kytaru. Možná zrovna v době, kdy se ostatní členové současného TAKTONU sotva drali na svět.  Díky jeho osobnosti, zakládajícího člena původního TAKTONU,   převzala   současná  sestava   tento název a  pod  Rudovým vedením   navazuje  na  někdejší,  dnes už téměř legendární, kapelu  Rudova  mládí.

Petr Dědič – Kytara, zpěv, občas foukací harmonika. Zvláštní znamení: baví ho kecat úplně do všeho, což zbytek kolektivu následně oceňuje, jelikož se jedná o kecy přínosné, tvůrčí a opodstatněné. Velice rychle se stal Rudovou pravou rukou.

Monika Dědičová – která se přidala k TAKTONU  v roce 2009, přinesla do kapely konečně  mládí !  Zpívá, hraje na klavír a slíbila, že bude i tančit. To ale, bohužel, za klávesama moc nejde… Jo, a na každé hraní nám přinese něco na zub :-) !

Milan Čábela – Multi-instrumentalista se zkušenostmi z mnoha kapel, výborný zpěvák, který prošel i původní sestavou TAKTONU v osmdesátých letech minulého století. Své muzikantské dovednosti uplatňuje i ve své firmě Art-music, která se zabývá obchodem s hudebními nástroji. Nesmíme zapomenout ani na fakt, že vlastní patent na posílení hlasivek, o který se s ostatními muzikanty TAKTONU ochotně podělil… díky Milane !

František Bílý – Zpívající bubeník, jehož „velkým učitelem“ a vzorem byl kapelník původního TAKTONU Áda Novotný, přišel do TAKTONU v roce 2012 a doplnil tím současnou sestavu. Frantův příchod přinesl  pohodu, klid a chuť do další práce, což se následně kladně projevilo na kvalitě projevu celé kapely. František je prostě pohodář s velikým srdcem!

Sdílet na Facebooku

Refill Services Canadian pharmacy \'{ canadian drug stores used to treat erectile dysfunction. How to buy medications online? Canadian pharmacy online (&% medication online almost all medicines have contra-indications.